PealehtRegistreeriLatest imagesLogi sisse
Tänud kõigile Velveti kasutajatele, kes on kaasalöönud foorumi eluajal. Sellele kohale ei puhuta enam hinge sisse. Kõik hea saab ükskord lõpu! Smile Kui peaks mingeidki küsimusi tekkima, siis võib mulle kirjutada aadressil rhetoric@hot.ee. Olge mõnusad!- Diana (foorumi looja)


Velvet FB - jälgi ja jaga!
Latest topics
» Minu tutvustus
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Kolm 24 Veeb 2016, 21:05

» Külalistetuba
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Püh 28 Dets 2014, 01:53

» Uus kasutaja g.ecko
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Teis 21 Okt 2014, 16:56

» Minust
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Laup 18 Okt 2014, 23:05

» What's crackalackin?
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Laup 26 Juul 2014, 22:16

» Hey guys!
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Püh 29 Juun 2014, 14:40

» Heihopsti
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Esm 09 Juun 2014, 16:27

» Teretere
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Kolm 08 Jan 2014, 21:05

» Küsitlus
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Reede 03 Jan 2014, 18:07

» Tutvustus (diamond-) :)
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Laup 07 Dets 2013, 21:25

» Uus kasutaja - Tydruk
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Reede 04 Okt 2013, 16:30

» Anna ühines teiega :)
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Püh 25 Aug 2013, 19:40

» Hey, olen siin nüüd uus
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Püh 25 Aug 2013, 15:40

» Uus foorumi liige Greete
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Laup 03 Aug 2013, 19:06

» Kätuu tutvustab!
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Esm 08 Juul 2013, 16:59

» tutvustan ennast...
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Laup 06 Juul 2013, 22:33

» Lecho. on tagasi.
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Nelj 27 Juun 2013, 20:23

» Minu tutvustus :)
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Diana Kolm 12 Juun 2013, 17:25

» Tere, Viinamari siinpool sood.
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Viinamari Laup 11 Mai 2013, 21:53

» Tere, tere velvet !
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Emptyby Burger Teis 07 Mai 2013, 22:47

Lisa Velvet oma lehele

Lasteabi

 

 siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :)

Go down 
AutorTeade
katake15
Uudistaja
katake15



siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) Empty
PostitaminePealkiri: siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :)   siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :) EmptyEsm 10 Okt 2011, 16:00

vanus: 15
Sugu:naine ikka...ladys first
Kust said teada Velvetist?:facebooki kaudu Smile
Mida loodad foorumist leida? sõpru ikka sõpru-algselt---...
~kata <3

ma vahel tunnen et terve mu maailm on kokku varisenud ja mul pole lootuski väljapääsuks Smile....








yeah ~~~~
Tagasi üles Go down
 
siis natukene räägime enesest ja enda tunnetest-ükskõik mis olukorras :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Enesetutvustus siis :)
» Minu tutvustus siis :D
» Minu lühitutvustus siis. :)
» Hey!!! Panen siia siis oma tuvustuse ka :D
» Teen siis endast kak tuvustuse : ) (BlueRose--)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 ::  ::   :: Teretulemast Velvetisse-
Hüppa:  



Võta ühendust administraatoriga | Statistika | Kasutajagrupid
Forumotion | © phpBB | Forumotion'i abifoorum | Teavita väärteost | Kustuta küpsised

Kopeerimiskeeld © 2011 - 2015, Velvet.forum.co.ee. Kõik foorum Velveti ikoonid, graafika, disain, tekst ning lähtekood on autoriõigusega kaitstud.
Protected by Copyscape Duplicate Content Protection ToolFree forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions